Bahigo Para Yatirma

Bahigo Para Yatırma Yöntemleri – Bahigo Sponsorları

Bahigo Para Yatırma

2013 senesinde Türkiye’deki şans oyunları hizmeti veren sektöre hızlı bir şekilde giriş yapan Bahigo, daha önceki yıllarda Rivalo olarak bilinirdi. İnteraktif ve hızlı bir şekilde modernleşmek üzere atılan değişimler sonucunda, sağlam adımlar atarak, Türkiye’de en çok tercih edilen şans oyunları hizmeti veren web siteler arasında kendine yer buldu. Curacao Lisansı’na sahip olmasıyla birlikte yaptıkları hizmette ne kadar şeffaf ve güvenilir olduklarını da, uluslararası bir şekilde tüm kamuoyuna duyurdu. Buna dayanarak Bahigo para yatırma ve çekme işlemlerinin de güvenli olduğunu rahatlokla söyleyebiliriz.

Bahigo Para Yatirma
Bahigo Para Yatirma

Kuruluş üzerinden üyelik açan kullanıcıların tüm bilgileri, hesap numaraları, ödeme yöntemleri ve detayları, para çekme yöntemleri ve detayları Bahigo firmasının bünyesinde kalmaktadır. Gamevy gibi firma destekleri sayesinde her zaman güvenli para yatırma ve çekme işlemi sunmaktadır. Dışarıdaki herhangi bir firmaya, bilgiler servis edilmiyor. Yüksek ve güvenilir gizlilik politikasına sahip olan firma, para yatırma – çekme işlemlerinde yaptıkları değişimlerle de adından söz ettirmeyi başardı. 2020 yılında güncel ve aktif Bahigo para yatırma – çekme işlemleri detayları;

Bahigo Para Yatırma Yöntemleri

(Minumum – Maksimum Tutar – Süre)

Kredi Kartı – 120 TL – 3.000 TL – Anında. (Kredi kartı ile 120 – 3.000 TL aralığındaki tutar, anında web sitede yer alan üyelik hesabına geçirilir.)

CepBank – 100 TL – 1.000 TL – 1 Saat. (Mobil uygulama CepBank üzerinden 100 – 1.000 TL aralığındaki tutar, para yatırma işlemine onay verdikten 1 saat sonra üyelik hesabına geçirilir.)

Banka Transferi – 50 TL – 12.000 TL – 3 ile 7 İş Günü. (Şirkete “Banka Transferi” yöntemiyle 50 – 12.000 TL aralığındaki tutar, 3 ile 7 iş günü arasında üyelik hesabına geçirilir.)

EcoPayz – 60 TL – 32.000 TL – Anında. (İnternet Bankacılığıyla nam salmış EcoPayz seçeneğiyle, 60 – 32.000 TL aralığındaki tutar, anında üyelik hesabına geçirilir.)

Paykasa –Alt Limit Yok – 21.000 TL – Anında. (Bir diğer Elektronik Para hizmeti veren kuruluş üzerinden yapılan maksimum 21.000 TL’ye kadar tutar, üyelik hesabına geçirilir. Yatırma konusunda herhangi bir alt limit yoktur.)

AstroPay – 50 TL – 2.000 TL – 15 Dakika. (Ön ödemeli sanal kart olan AstroPay ile 50 – 2.000 TL aralığındaki tutar, 15dakika içinde üyelik hesabına geçirilir.)

Jeton Cüzdan – 50 TL – 100.000 TL – 1 Saat. (Tüm banka ve kart bilgilerin olduğu sistem üzerinden işlem yapılması halinde, 50 – 100.000 TL aralığındaki tutar 1 saat içerisinde üyelik hesabına geçirilir.)

Bahigo Para Çekme Yöntemleri

(Minumum – Maksimum Tutar – Süre)

Banka Transferi – 100 TL – 12.000 TL –24 ile 48 Saat. (Banka hesabına yapılacak havale – EFT işlemleri 100 – 12.000 TL aralığındaki ödeme tutarı, 24 ile 48 saat aralığında banka hesabına yapılır.)

EcoPayz – 50 TL – 7.500 TL – 24 Saat. (İnternet Bankacılığıyla nam salmış EcoPayz seçeneğiyle, 50 – 7.0500 TL aralığındaki tutar,Ecopayz hesabına  24 saat içerisinde ödemesi yapılır.)

Paykasa – 40 TL – 4.000 TL – 24 Saat. (Bir diğer Elektronik Para hizmeti veren kuruluş üzerinden yapılan 40 – 4.000 TL tutar, Paykasa hesabına 24 saat içerisinde ödemesi yapılır.) (Mobilbahis ve Trbet siteleri de bu konuda kaliteli ortam sunmaktadır.)

Jeton Cüzdan – 20 TL – 12.000 TL. (Tüm banka ve kart bilgilerin olduğu sistem üzerinden işlem yapılması halinde, 40 – 4.000 TL aralığındaki tutar 24 saat içerisinde Jeton Cüzdan hesabına ödeme yapılır.)

Bahigo Para Yatirma Yontemleri
Bahigo Para Yatirma Yontemleri

Sık kullanılan para yatırma – çekme yöntemleri, minumum – maksimum tutarları ve gereken süre aralıkları yukarıdaki listelerde verilmiştir. Para çekme yöntemlerinde kuruluş, hesabı  ve para çekme seçeneğinizi doğrulamak için kullanıcıdan belli başlı belgeler istemektedir. Kimlik, ikamet v.b tarzındaki belgeler ile hesabı ve yapılacak işlemi doğrulayan kullanıcılar, yukarıdaki seçeneklerde yazan kriterler dâhilinde işlemlerini gerçekleştirirler. Firma tarafından para yatırma – çekme seçenekleri, birçok kullanıcıyı cezp etmektedir. Çünkü Bahigo kuruluşu yatırma – çekme işlemlerinde oldukça düşük alt limitlere ve yüksek üst limitlere sahiptir. Alt ve üst limit aralığını geniş tutmasıyla birlikte, ödemede sorunsuz hesaba aktarılmaktadır. Bazı durumlarda ödeme seçeneklerinden dolayı, ödeme yöntemini belirleyen kullanıcı ile banka veya sistem üzerinden anlaşmazlık çıkabilmektedir.

Bunun sebebi Türkiye’de yabancı kuruluş olan şans oyunları hizmeti veren firmalardan, para girdi – çıktısını kontrol eden bankalardır. Kanunlar gereği yasak olan bu işlem sonucunda, tespit edilen kullanıcıya ceza kesilmektedir. Bu yüzden yatırma – çekme işlemlerini en güvenilir ve şeffaf bir şekilde yapmak isteyen kullanıcılar da, tercih ettikleri seçenekleri sürekli değiştirmektedirler. Aynı süreç içerisinde banka transferi yoluyla hesabına para aktaran kullanıcılar, birçok farklı banka hesabıyla çalışır. Bu sayede tespit edilmesi zorlaşır ve güvenilir şekilde kazanç sağlamaya devam eder. Bahigo 2013 yılında Türkiye’de aktif olarak hizmet vermeye başlamasına nazaran, sektörde oldukça güçlü bir konumdadır. Kullanıcılar bahsi geçen kuruluşu tercih ederek, 7/24 para girdi – çıktı işlemlerini gerçekleştirebilirler. Birçok firmada olan girdi – çıktı kısıtlaması, bu firmada yoktur.